Vedoucí servisních mechaniků

Místo pracoviště: STROM PRAHA - Domanín
Pracovní poměr: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Nástup: Ihned nebo dle dohody
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Mobil
  • Notebook
  • Práce i v terénu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Prémie

Pro naše servisní středisko v Domaníně nyní hledáme nového/-vou kolegu/-gyni na pozici:

VEDOUCÍ SERVISNÍCH MECHANIKŮ / TECHNIKŮ

Co Vás čeká:

  • řízení a kontrola servisních mechaniků, dohled nad provedením a průběhem oprav, zajišťování pořádku na pracovišti
  • přijímání strojů k opravám a předávání zákazníkům po ukončení oprav
  • odpovědnost za sezónní prohlídky
  • odpovědnost za prohlídky strojů před skončením základní a prodloužené záruky
  • odpovědnost za opravy a předávání strojů, včetně dokumentace, administrativy a správy v IS Helios
  • spolupodílení se na zajišťování skladových zásob náhradních dílů, řešení efektivního prodeje ND

Co je dobré do začátku mít a umět:

  • vyučení v oboru, maturita výhodou
  • praxe v opravách a údržbě zemědělské techniky apod.
  • zkušenost s vedením týmu
  • ŘP sk. B podmínkou, T je výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC podmínkou, znalost informačního systému HELIOS výhodou
  • základní znalost AJ je výhodou

Co se bude ještě hodit:

  • zodpovědnost, smysl pro pořádek
  • schopnost práce s katalogem náhradních dílů online i v papírové podobě
  • příjemné vystupování

Kvůli čemu k nám budete chodit rádi:

  • na pracovišti Vás přivítá přátelský kolektiv
  • se vším ze začátku poradíme, dostane se Vám profesionálního zaškolení
  • budeme pečovat o Váš kariérní rozvoj
  • stanete se součástí světa jediného dovozce JOHN DEERE do ČR
  • i v této době jsme stále finančně stabilní
  • špičková a moderní zemědělská technika už čeká jen na Vás

Na čem se už na pohovoru domluvíme:

  • odpovídajícím mzdovém ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce, bonusech
  • 13. mzdě
  • služebním autě i pro soukromé účely
  • jednosměnném provozu
  • 5týdenní dovolené
  • příspěvku na penzijní připojištění ve výši 1.000 Kč/měsíc (po 6 měsících pracovního poměru)
  • stravném v hodnotě 130 Kč
  • odborná školení
  • mobilním telefonu dle výběru a tarifu, možno i k soukromým účelům
  • narozeninovém bonusu 2.000 Kč ad.

Bližší informace případně podá vedoucí servisního střediska - pan Rostislav Vrzák, tel.: 724 557 715

JSME STABILNÍ SPOLEČNOST.
JSME NEJLEPŠÍ VE SVÉM OBORU.
A MÁME SPOUSTY SILNÝCH STRÁNEK.

Zaujala vás tato pozice? Kontaktujte nás